Bopro is de afgelopen 30 jaar uitgegroeid tot een solide, gerenommeerd, innovatief bedrijf dat gespecialiseerd is in verantwoorde en duurzame vastgoedprojecten en ontwikkelingen in heel Europa.
SECO is de referentie in “third party” diensten voor de bouwsector in België en het Groothertogdom Luxemburg en fungeert hierdoor als een onafhankelijke, onpartijdige en betrouwbare partner. Met 410 multidisciplinaire medewerkers ontwikkelt SECO voortdurend activiteiten in Europa en daarbuiten.
COPRO is een onpartijdige instelling voor de controle van bouwproducten. Onze 50 inspecteurs controleren en certificeren producten voor de wegenis- en infrastructuursector zoals granulaten, beton en asfalt. Onafhankelijkheid, deskundigheid en betrouwbaarheid zijn onze grootste waarden.
Bij de Port of Antwerp-Bruges worden economie, mens en klimaat verzoend. We garanderen vlot en veilig scheepvaartverkeer en onderhouden haveninfrastructuur zoals bruggen en sluizen. We zetten voortdurend in op innovatie. Een stevige en leuke uitdaging voor ingenieurs uit alle disciplines!
Volta is de nationale koepelorganisatie van de sectororganisaties die actief zijn in de wereld van de elektrotechniek. Volta wil haar partners ondersteunen met opleidingen, advies, strategisch onderzoek, infoavonden, uitbetalingen van aanvullende vergoedingen.