![]() |
Op vrijdag 16 mei 2025 bezoekt ie-net de Bio Base Europe Pilot Plant in Gent, een unieke, state-of-the-art faciliteit voor procesontwikkeling, opschaling en maatproductie van innovatieve biogebaseerde producten en processen.
Bio Base Europe Pilot Plant maakt de omzetting van hernieuwbare grondstoffen in biochemicaliën, biomaterialen, biobrandstoffen en andere bioproducten mogelijk door gebruik te maken van technologieën zoals biomassa-voorbehandeling, biokatalyse, (gas)fermentatie, groene chemie en productopzuivering (downstream processing).
Tijdens het bezoek aan de pilootinstallatie kunnen we kennismaken met een variatie aan hoogtechnologische apparatuur die het mogelijk maakt om processen vanuit het lab naar industriële schaal te brengen.
Over Bio Base Europe Pilot Plant
Sinds de oprichting in 2008 is Bio Base Europe Pilot Plant uitgegroeid tot een volwassen dienstverlenende organisatie met meer dan 160 dynamische en betrokken medewerkers.
Van 2013 tot 2020 heeft Bio Base Europe Pilot Plant met succes meer dan 450 bilaterale (private) projecten uitgevoerd met meer dan 150 verschillende kleine, middelgrote en grote bedrijven.
Naast particuliere, bilaterale projecten is Bio Base Europe Pilot Plant momenteel betrokken bij veel consortiumprojecten.
€ 10,00 p.p. voor ie-net-leden / parter
€ 25,00 p.p. voor niet-leden